Yealink Ip Telefon

Yealink 

IP tabanlı iletişimin her geçen gün daha fazla önem kazanmaya başlamasıyla birlikte, şirketler de kendilerine kullanım kolaylığı, tasarruf ve verimlilik sağlayan IP telefonları tercih etmeye başladılar.

Sunduğu ürünlerle, küçük ve orta ölçekli işletmelerin yeni nesil iletişim ihtiyaçlarına yanıt veren IP telefon üreticisi Yealink, görsel özelliklerinin yanı sıra, kullanıcılara verimlilik ve kolay kullanım imkanı sağlayan renkli ekran masaüstü IP telefonları pazara sundu.

İleri Telekom ve Teknoloji Çözümleri Yealink ürünlerinin tamamının satış ve kurulumlarını ustalıkla yerine getirmektedir.
İleri Telekom güvencesiyle Müşterilerinin kullanımına sunulan renkli ekran ve gigabit ethernet portlu Yealink T38G, kullanıcı dostu 4,3 inç LCD ekranı ve göz alıcı görüntü kalitesi ile dikkat çekiyor. 2 port gigabit ethernet desteği sunan SIP tabanlı Yealink T38G, HD ses kalitesi ile kusursuz ve kesintisiz iletişimi garanti ediyor.

Yealink’in bir artısı ise HD Voice ve PoE desteği özellikleri gibi diğer markalarda opsiyonel olan birçok özelliğin en düşük modelde dahi standart olması ve satın alma, satış sonrası bakım maliyetleri açısından bir çok ürüne göre avantaj sağlamaktadır.

 

Yealink biz tasarım ve yenilikçi, yüksek kaliteli, düşük karbon IP telefonları üretimine IP iletişim sektöründe küresel TOP 3 SIP Telefon Tedarikçi olduğunu. Amacımız mükemmel teknik çözümler ve özgürce iletişim ve iş dünyasında başarılı olmak için dünyada bulunan müşterilerine yardımcı olur uyan müşteri destek sağlamaktır.

 

2001 yılından bu yana, Yealink IP video telefonları, IP telefonları ve USB telefonlar state-of-sanat, hi-tech VoIP haberleşme terminalleri geliştirmeye devam etti. 140′tan fazla ülkede dünya çapında bir pazara sahip olan, şirket aynı zamanda birinci sınıf uluslararası hizmet ağını kurmuştur.

 

Önceliklerimiz kalite, işlevsellik, kolaylığı kullanımı, müşteri desteği ve rekabetçi fiyatlandırma vardır. Bu hızlı gelişen sektörü gelecek için yeni çözümler sunmak için, Yealink, geniş yetenekli ve son derece deneyimli VoIP Ar-Ge ekibi mükemmellik peşinde tamamen kararlıdır.
Bugüne kadar, 80′den fazla birlikte çalışabilirlik testleri ve önde gelen VoIP sistemi ve platformlar tarafından belirlenen karşılamak sertifikasyon gereklilikleri geçti. Yealink T-Mobile, Telefonica, Portugal Telekom ve diğer önde gelen telekomünikasyon servis sağlayıcıları ile yakın işbirliği içinde çalışır.

Yealink Ip Telefon Modelleri

T20

Yealink T20

yealink_t20p        Yealink T20P T22   Yealink T22p
 T26Yealink T26P  T28   Yealink T28P  T32   Yealink T32G

T38    Yealink T38G

EXP38-300x300          Yealink EXP 38 yeaexp39-yealink-exp39-extension-keypad        Yealink EXP 39
vp 2009   Yealink VP 2009P DECT Phone W52   Yealink W52P IP
Dect Telefon
 
 
yealink-yhs32-headset    Yealink YHS 32

 ehs36

Yealink EHS 36

 

Yealink VP 530