Yealink ip Telefon

kampanya

Yealink 

IP tabanlı iletişimin her geçen gün daha fazla önem kazanmaya başlamasıyla birlikte, şirketler de kendilerine kullanım kolaylığı, tasarruf ve verimlilik sağlayan IP telefonları tercih etmeye başladılar.

Sunduğu ürünlerle, küçük ve orta ölçekli işletmelerin yeni nesil iletişim ihtiyaçlarına yanıt veren IP telefon üreticisi Yealink, görsel özelliklerinin yanı sıra, kullanıcılara verimlilik ve kolay kullanım imkanı sağlayan renkli ekran masaüstü IP telefonları pazara sundu.

İleri Telekom ve Teknoloji Çözümleri Yealink ürünlerinin tamamının satış ve kurulumlarını ustalıkla yerine getirmektedir.
İleri Telekom güvencesiyle Müşterilerinin kullanımına sunulan renkli ekran ve gigabit ethernet portlu Yealink T38G, kullanıcı dostu 4,3 inç LCD ekranı ve göz alıcı görüntü kalitesi ile dikkat çekiyor. 2 port gigabit ethernet desteği sunan SIP tabanlı Yealink T38G, HD ses kalitesi ile kusursuz ve kesintisiz iletişimi garanti ediyor.

Yealink’in bir artısı ise HD Voice ve PoE desteği özellikleri gibi diğer markalarda opsiyonel olan birçok özelliğin en düşük modelde dahi standart olması ve satın alma, satış sonrası bakım maliyetleri açısından bir çok ürüne göre avantaj sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.